Keretööd ja autovärvimise etapid.

Põhjalik autopesu

Kõigepealt tuleb igat autot enne värvimist põhjalikult pesta ning puhastada see reskesti ligipääsetavatesse kohtadesse kogunenud mustusest ja tolmust. Edaspidi teeb meister remontimist vajavast piirkonnast pilte ning auto läheb töösse.

Keretööd

Vajadusel võetakse autolt maha värvimist vajavaid detaile ja osi. Keretööde alla kuulub ka see, et Autolioni spetsialistid parandavad kerepinda mehaanilistest kahjustustest. Kahjustuste tasandamist teostatakse spetsiaalsete tööriistadega.

Krundi pealekandmine

Pärast pinna eelnevate ettevalmistuste tegemist kantakse kerele spetsiaalset krunti. See võimaldab takistada rooste tekkimist ja tasandab kere probleemseid kohti.

Värvi valimine

Autolionis rakendatakse autovärvimisel ainult uusimaid tehnoloogiaid, mis võimaldavad valida autovärvimiseks värvitooni väga kvaliteetselt ja täpselt. Spetsiaalsete seadmete abil leiavad spetsialistid väga täpselt vajalikku tooni ning valmistavad ette vajalikku värvi ja laki kogust.

Laki pealekandmine

Lakki kantakse peale eelkõige selleks, et kaitsta autot agressiivse väliskeskkonna mõjude ja väiksemate mehaaniliste kahjustuste eest. Peale seda on vaja lakki korralikult ja õigesti ära kuivatada. Selleks on Autolionis olemas värvi- ja kuivatuskamber, mis võimaldab teostada tööd kiiresti ja kvaliteetselt.

Üleminekute eemaldamine

Spetsiaalse abrasiivse pasta abil eemaldatakse kõiki piire uue ja tehasevärvi vahel. Peale kõikide autovärvimise etappide lõpetamist pestakse teie autot taas ning te saate oma autot justkui uuena!