Meie peamisteks teenusteks on auto värvimine ja keretööd:

 • rsz_ettevalmistusfoto1
  Värvieelne ettevalmistus ja värvimine
  Pikaaegse kogemusega automaalrid teevad Teie sõidukile värvieelse ettevalmistuse ja  värvimistööd. Meil on võimalus teostada ka väikesemahulisi kerevenitus- ja plekitöid. Meie kogemustega maalrid on  aastate jooksul välja selekteerinud tooted, mida kasutades saame pakkuda kvaliteetset lõpptulemust. See tähendab, et parandatud koht ja algne kere ei erine üksteisest toonis, tekstuuris, kestvuses ega katvuses. Peamisteks kasutusel olevateks kaubamärkideks on Sikkens, Mirka ja 3M.

 • kindlustus2
  Kindlustusjuhtumite käsitlus
  Kindlustusjuhtumi korral oleme kliendi usaldusväärseks partneriks ning pakume igakülgset abi erinevates küsimustes. Liiklusõnnetuse puhul on võimalik kahjukäsitlus jätta Meie hooleks. See tähendab, et enam ei ole Teil vaja autoga kindlustusseltsi minna vaid võib otse Meie juurde tulla.
 • stangede.remont3 keretööd кузовные работы
  Stangede remont
  Meie töötajatel on üsna suur kogemus plastik detailide taastamisel ja remontimisel. Plastik detailide remont on tihti odavam, kui vahetus uuema vastu. Juhtub ka nii, et remont on kiirem, kui vahetus. Tõenäoliselt kõik sõltub vigastusest – seega soovitame saata meile mõned fotod!

Lisateenused:

 • Auto värvimine ja keretööd покраска авто
  Sõiduautode müügieelne ettevalmistus
  Meil teostatav müügieelne ettevalmistus tõstab teie auto turuhinda kohe! Teostame väli- ja sisepesu, kerget poleerimist, vahatamist ja natuke lokaalset värvimist.
 • asendus
  Asendusauto
  Pakume asendusauto kasutamise võimalust. Seega saad mugavalt kasutada aega, mil meie värvime sinu autot.
 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  Puksiir
  Pakume oma klientidele vajadusel puksiirteenust. Puksiirteenuse tellimiseks võtke ühendust meie töökojaga.

Autolion teostab autovärvimist väga heade hindadega. Me arvutame iga töö maksumuse välja individuaalselt. Hind sõltub eelkõige värvimist vajavast kereosast. Autovärvimise hinna täpsustamiseks võib saata meile mõned pildid või parem, kui tulete ise oma autoga meie juurde!