Auto kereremont ja kereremonti

Kereremont on auto geomeetriliste parameetrite, välimuse ja lakkvärvi kate terviklikkuse taastamise protsess.

Te olete autoomanik. Te sõidate autoga tööle, viite asju suvilasse, see teenib Teid tões ja vaimus. Kuid äkki juhtus parandamatu: Te saate liiklusõnnetuse osalejaks. Kas Teie või kellegi teise süül, Teie auto kere sai kergelt kriimustatud või siis tõsiselt kahjustatud.

Võib-olla et mingit liiklusõnnetust ei olnudki, lihtsalt aja tõttu kaotas auto värv oma endise sära ning kapott ja tuuleklaas on kivide pärast killendeid täis. Sõltumata sellest saabub see päev, millal on vaja autot remontida.

Teie ette kerkib põhjendatud küsimus, õigemini kaks: “kus teostada kereremonti?” ja “kui palju maksab minu auto remont?”.
Hea, kui Teil on tuttav meister või suur rahasumma Teie auto tootja ametliku tehnilise teenindamise jaama poole pöördumiseks. Siis Te lihtsalt avate hooldusraamatu ja leiate lähima aadressi.

Vastasel juhul (umbes 90% juhtumitest) Teie ees seisev küsimus ei ole enam sugugi mitte küsimus, vaid tõeline probleem. Igaüks ei julge usaldada oma auto remondi esimesele ettejuhtunud tehnilise teenindamise jaamale, kereremont ei ole lihtsalt kruvi kinni keeramine.

Kereremont võib olla:
Kosmeetiline. Auto kerel olevate kriimustuste, killendite, väikeste mõlkide remont.
Keskmine. Auto kere remont, mis nõuab eemaldamist, rihtimist, keredetailine väljavahetamist.
Keeruline. Raskete kokkupõrgete, pöörete, staaplil töötamise pärast tekkinud mitmete vigastustega auto kere remont.

Kereremont sisaldab:
Kere elementide, tuuningu, autoklaaside eemaldamist-paigaldamist, lahtivõtmist, rihtimist või vahetamist.
Pahteldamist, kruntimist, ettevalmistamist lõppvärvimiseks.
Auto kere elementide värvimist.
Lakkvärvi kate poleerimist.

Kereremont on ka auto remont ja remont, mis nõuab suurt hulka keerulist professionaalset seadmestikku ja seda remonti teostatavate spetsialistide ettevalmistamise kõrget taset. Seda ei saa usaldada “onu Vasjale” või teha endal “põlve otsas”.

Kui Te aga olete inimene, kes vaatab elule kaine peaga ja on võimeline ise reaalselt hindama asjade seisu, siis kõige tõenäolisemalt Te lihtsalt otsite töökoda, kust Teile kiiresti, kvaliteetselt ja mõistliku hinna eest teostatakse auto kere remonti.

Siis Te tulite õigele aadressile ja Teil jääb vaid saada meie kliendiks.